Kontaktujte nás

Poslat email

Informace o společnosti

Vladimír Čech
Product Manager
+420 602 465 386
vladimir.cech@rexim.cz

Tomáš Čížek
Manažer servisu
+420 720 042 784
tomas.cizek@rexim.cz

Společnost REXIM spol.s.r.o. je od roku 2010 výhradním zástupcem britského výrobce obráběcích strojů XYZ Machine Tools pro Českou Republiku a Slovensko. www.xyzmachinetools.com

XYZ Machine Tools Ltd. se specializuje na dodávky vysoce kvalitních obráběcích strojů s velmi výkonnými, ale snadno použitelnými řídicími systémy. Jsou vhodné především pro malosériovou a kusovou výrobu.

Společnost byla založena v roce 1984 a postupně se v Británii stala jedničkou v prodeji obráběcích strojů. V současnosti vyvážejí stroje do celé Evropy, na Střední východ a do Afriky.

Hlavní montážní závod je v Tivertonu a rozkládá se na ploše 7000m2

Základními znaky strojů XYZ Machine Tools jsou robustní litinová konstrukce a kluzné vedení.

Frézovací a soustružnická centra používají spolehlivý a osvědčený řídicí systém SIEMENS (S828D nebo S840Sl). Některé modely mohou být vybaveny systémem FANUC 0i. Standardem pro oba řídicí systémy je dialogové programovaní.

Mechatronické obráběcí stroje - frézky a soustruhy, které mohou pracovat jak v ručním, tak v CNC režimu, jsou řízeny osvědčeným, celosvětově používaným systémem ProtoTRAK, amerického výrobce SWI. www.southwesternindustries.com