Spolupráce XYZ Machine Tools se Shield Marquees pomáhá bojovat s Covidem-19 Doporučený

Rychlá spolupráce s XYZ Machine Tools pomáhá společnosti Shield Marquees bojovat s Covidem 19. Na začátku pandemie byla společnost zaměřena především na výrobu ventilátorů, avšak s vývojem situace, kdy se hlavní prioritou vlády stalo testování na Covid 19 se pozornost společnosti Shield Marquee Manufacturing se sídlem v Atherstone přesunula tímto směrem. Avšak požadavky na rychlou reakci vytvořily značný tlak na výrobní kapacitu společnosti.

 

 

 

Na začátku pandemie byla společnost zaměřena především na výrobu ventilátorů, avšak s vývojem situace, kdy se hlavní prioritou vlády stalo testování na Covid 19 se pozornost společnosti Shield Marquee Manufacturing se sídlem v Atherstone přesunula tímto směrem. Zatímco běžná klientela z oblasti pohostinství nadále čelí přísným omezením, společnost Shield Marquees se stala součástí sítě National Emergency Testing Stations Network (NETS) v oboru pronájmu testovacích stanů. Ve spolupráci s vládou byla společnost NETS ústředním zdrojem dočasných struktur pro síť testovacích středisek pro Covid 19. Avšak požadavky na rychlou reakci vytvořily značný tlak na výrobní kapacitu společnosti.

 

“S každou strukturou obsahující více obráběných komponent, jako jsou klouby nohou a hřebenů, jsme zjistili, že naše stávající kapacita stroje byla omezená a objemy, které bylo třeba vyrábět, vedly k nevyřízeným zakázkám, což bylo nepřijatelné. Proto jsme tento stav potřebovali zlepšit, a to velmi rychle,” říká Matthew Faizey, ředitel Shield Marquees. Matthew vzhledem ke vzrůstající naléhavosti zakázky pečlivě vybíral dodavatele obráběcích strojů, mezi nimiž dominovala společnost XYZ Machine Tools. “Pokud hodlám utratit značné množství peněz, chci provést průzkum a ověřit si životaschopnost, historii, pověst a schopnost dodavatele podporovat mé podnikání. Společnost XYZ Machine Tools zaujala ve všech ohledech. Stěžejní byla hlavně rychlá podpora v rámci servisu a programování, jelikož nefunkčnost stroje po delší dobu je to, co si nemůžeme dovolit.”


S těmito poznatky a časovým tlakem kontaktoval Matthew společnost XYZ Machine Tools v 9:30 v úterý ráno a obchodní zástupce XYZ Machine Tools naskočil do auta a do oběda byla objednávka vyřízena a zaplacena. Následující den byl stroj - vertikální frézovací centrum XYZ 1000 LR, dodán, uveden do provozu a připraven k výrobě.

 

 “Dodáváme mezi 20 a 30 testovacími stanicemi týdně a vzhledem k souvisejícímu objemu dílů bylo třeba zlepšit efektivitu." Model XYZ 1000LR je v porovnání s našim předchozím strojem mnohem rychlejší, což nám umožňuje vyrábět stovky dílů za hodinu, a zárověň poskytuje mnohem větší univerzálnost pro varianty požadovaných dílů. Díky rychlosti XYZ Machine Tools reagovat na naše požadavky, držíme v tomto zásadním projektu krok s poptávkou.”

 

Schopnost společnosti XYZ Machine Tools reagovat na naléhavé poptávky tohoto typu, částečně souvisí s skladováním více než 300 strojů v sídle Burlescombe v Devonu. Takto velký a rozmanitý sklad, se sortimentem od ručních strojů po plná pětiosá obráběcí centra, spolu s rozsáhlou zákaznickou podporou je základním kamenem jejího podnikání již téměř 40 let. "Přestože dvoudenní rozmezí od objednávky k dodání je výjimkou, dokážeme rychle dodat jakýkoli stroj, který byl před odesláním plně otestován a zajištěn v naší továrně." V současné době má schopnost reagovat na neustále se měnící požadavky čím dál větší význam pro zákazníky. “říká Nigel Atherton, výkonný ředitel XYZ Machine Tools.

XYZ 1000 LR bylo dodáno okamžitě a umožnilo tak společnosti Shield Marquees splnit požadavky na testovací zařízení na Covid 19

 

 

Issued on behalf of:

XYZ Machine Tools
Woodlands Business Park               
Burlescombe
Near Tiverton
Devon EX16 7LL
Tel: 01823 674200
Fax: 01823 674201
Website: www.xyzmachinetools.com        

With compliments:

Agitate PR Ltd
6 Sinclair Close
Gillingham

Kent ME8 9JQ
Tel: 01634 261288

Website: www.agitatepr.co.uk